Kvietimas dalyvauti respublikiniame projekte „Giminės medis-2021“

2021 metais sukanka 100 metų nuo pirmojo valstybės archyvo įkūrimo Lietuvos Respublikoje, todėl svarbu skatinti visuomenę domėtis valstybės praeitimi ir istorija. 

Kauno tautinės kultūros centras kviečia vaikus, jaunuolius ir jų šeimos narius į simbolinę kelionę po savo protėvių gimtąsias vietas ir ragina dalyvauti respublikiniame projekte „Giminės medis-2021“, skirtame Archyvų metams.

Tai puiki galimybė tyrinėti giminės istorinį paveldą, genealogiją, tapti šeimos muziejininkais ir metraštininkais, įprasminant ne tik savo namų, bet ir tautos kultūrinę atmintį. Pasidalinkime savo šeimos tradicijomis: užrašykime senelių pasakojimus, prisiminimus apie svarbius giminės įvykius, aprašykime papročius, savas švenčių tradicijas, saugomas relikvijas, pristatykime šeimos medžius, metraščius, nuotraukas. 

Kūrybinių darbų siūlomos temos: „Mano šeimos istorija“, „Giminės medis“, „Šeimos relikvija ir fotografija“, „Giminės herbas“.

Registracija į projektą „Giminės medis-2021“ vyksta iki 2021 m. lapkričio 12 d. Google formoje https://forms.gle/S4cZQYYK5xUgfGNTA

Plačiau apie projektą skaityti: http://ktkc.lt/2021/09/30/gimines-medis-2021/

Informacija: www.ktkc.lt, metodininkė Jurgita Kilikauskienė, tel.+370 673 29741, el.p. [email protected]

Projekto nuostatai.

Rengėjas – Kauno tautinės kultūros centras
Partneriai – Kauno apskrities bajorų draugija
Rėmėjai: Lietuvos Bajorų Kraštų Susivienijimas, Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugija, Giedraičių šeimos labdaros ir paramos fondas

Kauno tautinės kultūros centro informacija