Mokomės pasakėčių išminties | Pedagogas.lt

Mokomės pasakėčių išminties

Naujienos

2022 m. gruodžio 13 d.

Mokomės pasakėčių išminties

Dalintis

Image

Pasakėčios… jos pateko į mūsų – Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Draugystė“ anglų kalbos būrelio „Happy English“ IV grupės mokinių ir mokytojos – akiratį visai netikėtai, mūsų draugams iš Ialoveni miesto „Andrei Vartic“ licėjaus (Moldova) pasiūlius mums sudalyvauti jų įsteigtame tarptautiniame projekte „Magic World of Fables“ („Magiškasis pasakėčių pasaulis“).

Džiaugiamės kiekviena galimybe bendradarbiauti su draugų komandomis. Taigi, ir į šį projektą įsitraukėme pasirengę pažinti, kurti, bendrauti, dalintis žiniomis ir semtis žinių iš partnerių, gyvenančių tiek mums artimoje Europoje (Moldovoje, Lenkijoje ir Rumunijoje), tiek egzotiškoje Afrikoje (Maroke).

Pasirinkome pristatyti mūsų partneriams pasakėčią „Kiškis ir Vėžlys“, ir darbai „užvirė“. Pažiūrėjome YouTube filmuką anglų kalba, pasakėčią perskaitėme ir sukūrėme knygą Book Creator platformoje, kurioje šią istoriją įgarsinome ir iliustravome. Be to, sugalvojome ir parengėme pagal ją Kahoot žaidimą ir iliustruotą žodyną.

Tačiau, knyga neapsiribojome. Su atsivėrusiu mums magiškuoju pasakėčių pasauliu nusprendėme supažindinti ir draugus iš mūsų klubo teatro būrelio „Teatriukas A“. Surengtoje integruotoje teatro ir anglų kalbos pamokoje teatro būrelio mokiniai pasirinktas pasakėčias vaidino ir mokė mus geriau suprasti teatro meną, o mes supažindinome juos su pasakėčių ištraukomis anglų kalba. Buvo tikrai smagu pasigilinti į šias išmintingas istorijas.

Nuoroda į mūsų knygą rasite čia: https://read.bookcreator.com/SiNBZ4wBCGg5ObzpEtV17jpZWf82/Oil4VTWxTDaJrvAcqblrvA

 

Jelena Osipkova

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro anglų kalbos mokytoja

Kiti mokymai