Nuotolinis anglų kalbos konkursas „Ką žinote apie laukinę Lietuvos gamtą?“ | Pedagogas.lt

Nuotolinis anglų kalbos konkursas „Ką žinote apie laukinę Lietuvos gamtą?“

Naujienos

2024 m. kovo 29 d.

Nuotolinis anglų kalbos konkursas „Ką žinote apie laukinę Lietuvos gamtą?“

Dalintis

Image

2024 m. kovo 26 d. prie kompiuterių ekranų dalyvauti nuotoliniu būdu susirinko 22 mokyklų 5–6 klasių anglų kalbos mokiniai iš visos Lietuvos. Jie panoro sudalyvauti respublikiniame anglų kalbos konkurse „Ką žinote apie laukinę Lietuvos gamtą?“ (angl. „What do you know about Wild Nature of Lithuania“). Konkursą organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras. 

Konkursas vyko „Kahoot“ platformoje. Mokinių komandos atsakinėjo į klausimus apie Lietuvoje augančius augalus, gyvūnus ir Baltijos jūrą. Mokiniai tiek ruošdamiesi konkursui, tiek ir jame dalyvaudami sužinojo daug įdomios ir naudingos informacijos, galėjo labiau susipažinti su Lietuvos gamta.

Pirmąją vietą konkurse užėmė Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos komanda, antroji vieta teko Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos komandai, o trečia vieta – „Universa Via“ tarptautinės mokyklos komandai.

Po konkurso pakalbinti dalyviai dalijosi įspūdžiais: „Viskas įdomiai pateikta, lengva nebuvo, reikėjo pamąstyti“. Jiems antrino kita komanda: „Įdomūs klausimai, dalyvausime ir kitais metais“.

Tokio pobūdžio konkursas rengiamas jau ne vienus metus. Konkursui užduotis rengė Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro anglų kalbos mokytojos Jelena Osikpova, Jolanta Beitnaraitė ir Gintarė G. Jakobsons iš klubų „Draugystė“, „Saulutė“ ir „Švyturys“.

Straipsnio autorė – Gintarė Giraitytė-Jakobsons

 

Kiti mokymai