Pasaulis švenčia su tavim, Klaipėda

Mūsų draugai iš skirtingų šalių sveikina Klaipėdą

Klaipėdai 770! Sutikite, data ypatinga. Todėl jai atšvęsti Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Draugystė“ anglų kalbos būrelis „Happy English“ įgyvendino net kelis įdomius renginius. Šiandien noriu pasidalinti su jumis mūsų gerąja patirtimi, rengiant tarptautinę virtualią parodą „Pasaulis švenčia su tavim, Klaipėda”.
Paminėję Klaipėdos jubiliejų renginiais miesto ir respublikos mastu, pamanėme, o kodėl nepranešus apie mūsų miesto šventę visam pasauliui, ir… kreipėmės į mūsų draugus iš kitų šalių su prašymu pasveikinti Klaipėdą su jos jubiliejumi ir papasakoti mums apie savo gyvenimą. 
Į šį mūsų prašymą atsiliepė 11 mūsų draugų iš 8 pasaulio šalių, kurios randasi 3 skirtingose pasaulio dalyse – Europoje, Azijoje ir Afrikoje. Darbas pradėjo virti, nes jie norėjo ne tik pasveikinti Klaipėdą ir pristatyti savo šalis, bet ir sužinoti daugiau apie mūsų miestą.
Taigi, mūsų būrelio vyresnių grupių mokiniai susirado Internete senas Klaipėdos nuotraukas, nukeliavo į pavaidzuotas jose vietas ir nusifotografavo jose. Patikėkite, tai, kaip mūsų miestas pasikeitė, buvo staigmena daugeliui mūsų mokinių, gimusių ir išaugusių uostamiestyje. Tuo įdomiau jiems buvo rašyti kiekvienos aplankytos vietos apibūdinimą pateiktyse, kurias sukūrėme Canva platformoje ir įtraukėme į mūsų parodą Artsteps erdvėje kartu su mūsų draugų sveikinimais ir pristatymais.
Norite sužinoti su kuo draugaujame ir perskaityti mūsų draugų prisistatymus bei linkėjimus Klaipėdai? Norite pamatyti, kaip Klaipėda pasikeitė? Apsilankykite mūsų virtualioje parodoje https://www.artsteps.com/view/625f82ab3374dbe3ce265293. Tikimės, jums bus įdomu!

Jelena Osipkova
Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro anglų kalbos mokytoja