Seku, seku pasaką

Geroji patirtis

2023 m. kovo 15 d.

Seku, seku pasaką

Dalintis

Image

Pasakos - tai puikus būdas lavinti vaikų kūrybiškumą, sakytinę kalbą bei vaizduotę. Jos moko vaikus įvairių vertybių tokių kaip drąsa, jautrumas, užuojauta. Vaidinant pasakas jie mokosi bendrauti, geriau pažinti save, pasaulį, pajusti kitų norus bei emocijas, ugdyti draugiškus tarpusavio santykius. Pasakas vaikai labai mėgsta ir noriai jų klausosi ne tik dėl siužeto, bet ir dėl galimybės fantazuoti bei kurti.

Gruodžio 20 dieną į Riešės gimnaziją pakvietėme Vilniaus r. mokyklų ir darželių auklėtinius pasekti ir suvaidinti pasakas. Riešės gimnazijos 2e ir 2d klasės mokiniai sekė pasaką apie geniukus, kurie labai liūdėjo, nes neturėjo su kuo švęsti Kalėdas..  tačiau sulaukus svečių, kurie apsilankė „miške“, šventės buvo džiaugsmingos. 

Riešės gimnazijos 1a klasės mokiniai atkeliavo į svečius su „Lapės snapės“ pasirodymu, mokiniai iš 1b klasės sveikino miško gyventojus „Skambančiais varpeliais“, o 1c klasė pasveikino žiemą.

Renginyje dalyvavo Vilniaus miesto l/d „Pabiručiai“ auklėtiniai, kurie visų dėmesį pritraukė pasaka „Katinėlis ir gaidelis“. Buivydiškių pagrindinės mokyklos ir  Sudervės pradinio skyriaus priešmokyklinukai sekė pasaką „Kalėdų seneliui“, o  Riešės gimnazijos priešmokyklinukai surengė „Skambančių Kalėdų“ pasaką. 

Vaikai ir mokytojos pasisėmė daug gerų emocijų, buvo puiki kalėdinė nuotaika, visi pasidžiaugė vieni kitų pasirodymais.

Renginio organizatorės: pradinio ugdymo mokytojos Erika Pašakinskienė ir Agnė Šarakauskė.

Kiti įrašai