Viskas mūsų gimtinei

Kaip ir visos Lietuvos įstaigos, mes taip pat švenčiame kasmetines Lietuvos valstybines šventes. Šiemet  aš, Tauragės lopšelio darželio ikimokyklinio ugdymo pedagogė, kartu su Nykštukų grupės vaikais nusprendžiau sudalyvauti kuo daugiau ir kuo skirtingesnėse virtualiose parodose, kur kūrinėliai buvo skirti Lietuvai.

Parodėlių buvo  ir yra daug bei skirtingų, išradingai pateiktų, todėl mes su vaikais vos spėjome suktis. Nusiuntėme savo darbelius konkursams ir parodėlėms „Mažoj širdelėj visa Lietuva“, „Tau, gimtine, mažų rankelių gražūs darbeliai“, „Plazdėk, trispalve, plazdėk“, „Nupiešiu dainą Lietuvai“, „Lietuva vaiko širdyje“.

Labai noriai prisijungė ir vaikai, esantys namuose. Jie kartu su tėveliais piešė, klijavo, aplikavo  ir net siuvo širdeles, kad padarytų kuo daugiau darbelių Lietuvos tematika.  Vaikai buvo laimingi - kurdami ugdė ne tik savo patriotiškumą, bet ir smulkiąją motoriką. Mokėsi pasidžiaugti savo ir draugų atliktu darbeliu. Į veiklas įtraukė ne tik tėvelius, bet ir senelius. Šaunu, kad galime kurti Lietuvai kartu. 

 

 

Indrė Rusteikienė
Tauragės l. d. ,,Ąžuoliukas“
Ikimokyklinio ugdymo pedagogė