Geroji patirtis
2021 m. vasario 12 d.
Viskas mūsų gimtinei

Kaip ir visos Lietuvos įstaigos, mes taip pat švenčiame kasmetines Lietuvos valstybines šventes. Šiemet aš, Tauragės lopšelio darželio ikimokyklinio ugdymo pedagogė, kartu su Nykštukų grupės vaikais nusprendžiau sudalyvauti kuo daugiau ir kuo skirtingesnėse virtualiose parodose, kur kūrinėliai buvo skirti Lietuvai.
Parodėlių buvo ir yra daug bei skirtingų, išradingai pateiktų, todėl mes su vaikais vos spėjome suktis. Nusiuntėme savo darbelius konkursams ir parodėlėms „Mažoj širdelėj visa Lietuva“, „Tau, gimtine, mažų rankelių gražūs darbeliai“, „Plazdėk, trispalve, plazdėk“, „Nupiešiu dainą Lietuvai“, „Lietuva vaiko širdyje“.
Labai noriai prisijungė ir vaikai, esantys namuose. Jie kartu su tėveliais piešė, klijavo, aplikavo ir net siuvo širdeles, kad padarytų kuo daugiau darbelių Lietuvos tematika. Vaikai buvo laimingi - kurdami ugdė ne tik savo patriotiškumą, bet ir smulkiąją motoriką. Mokėsi pasidžiaugti savo ir draugų atliktu darbeliu. Į veiklas įtraukė ne tik tėvelius, bet ir senelius. Šaunu, kad galime kurti Lietuvai kartu.
Indrė Rusteikienė
Tauragės l. d. ,,Ąžuoliukas“
Ikimokyklinio ugdymo pedagogė
Kiti įrašai

Naujienos
Mokykla kitaip: pilietiškumo įgūdžiai per „Minecraft“
„Super pilietis“ – tai interaktyvios pilietiškumo pamokos, kurios jau trečius metus iš eilės kviečia 8–12 klasių mokinius tobulinti žinias apie demokratiją, atsakomybę, bendruomeniškumą ir informacinį atsparumą pasitelkiant edukacinę „Minecraft“ versiją.... Skaityti daugiau
Geroji patirtis
„Erasmus+“ projektas „Įtraukusis migrantų ir pabėgėlių vaikų ugdymas: nuo tolerancijos iki socializacijos“
Dėl politinės Europos situacijos kasmet Lietuvoje daugėja užsienio valstybių piliečių. Migracijos priežastys įvairios: karas, mokslai, darbo paieška. Stebima tendencija, kad daugėja imigrantų šeimų, su savo vaikais atvykstančių į Lietuvą. 2025... Skaityti daugiau