Įtaigus kalbėjimas: kaip kurti ryšį mokytojas-mokiniai-tėvai ir daryti pokytį

Įtaigus kalbėjimas: kaip kurti ryšį mokytojas-mokiniai-tėvai ir daryti pokytį

Dalintis

img

264d. 6val. 27min

iki registracijos pabaigos

Informacija

Mokymai skirti švietimo įstaigų klasių vadovams bei visiems pedagogams, kuriems aktualu įgyti svarbiausių aktyvios lyderystės kompetencijų, organizuoti savo kasdienę veiklą, planuoti darbus bei deleguoti užduotis.

Tai intensyvus koncentruotas mokymas, kuriame bus kalbama apie kvėpavimą, balsą, tartį, minčių formulavimą, kūno kalbą bei stresą ir gerą komunikaciją.


Plačiau bus aptariamas  kiekvienas šių elementų bei dažniausiai pasitaikančias problemas ir kaip jas įveikti. Bus pasiūlyta daug pratimų, padėsiančių valdyti stresą, sureguliuoti kvėpavimą, raiškiai kalbėti, aiškiai formuluoti mintis.  


Taip pat kartu su lektore bus atliekami pratimai, sustiprinantys kalbėjimo aparato raumenis, tuomet balsas tampa stipresnis ir įtaigesnis išvengiant rėkimo, užkimimo, balso dingimo ir kitų problemų. 


Mokymo pabaigoje bus kalbama apie tai, kaip tvarkytis su baime ir stresu, drebančiu balsu ir kūnu, trūkinėjančiom mintim, nuobodžiu monotonišku kalbėjimu.

Šis mokymas yra ilgalaikės programos „Klasės vadovo metai '24" (40 val.,) dalis. Registruojantis į visą programą – pigiau! Ilgalaikės programos rengimą ir renginius organizuoja ir kvalifikacijos programą ruošia VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38).  Visi dalyviai gaus 8 val. KT pažymas. 

Lektoriai

Mokymo medžiaga

Bilietų rezervacija (registracija į renginį)

1 Dalyvis

18,99 €

 / vnt.

Gairės

bendradarbiavimas su tėvais

viešasis kalbėjimas

pasitikėjimas savimi

įtaigus kalbėjimas

raiški kalba

sklandus pranešimas

pokalbis su tėvais

tėvų susirinkimai