Švietimo sektoriaus vadovams geriausia švietimo ir verslo profesionalų patirtis | Pedagogas.lt

Švietimo sektoriaus vadovams geriausia švietimo ir verslo profesionalų patirtis

Naujienos

2018 m. birželio 08 d.

Švietimo sektoriaus vadovams geriausia švietimo ir verslo profesionalų patirtis

Dalintis

Image

Rugpjūčio 23 d. Bistrampolio dvare (Panevėžio raj.) įvyks švietimo sektoriaus vadovų konferencija „Kita patirtis 2018“. Geriausia sukaupta patirtimi dalinsis švietimo ir verslo sektorių vadovai bei profesionalai iš Lietuvos ir Europos.

Organizatoriai – Pedagogas.lt komanda – sako, kad konferencija „Kita patirtis 2018“ unikali savo auditorija, programa ir užsibrėžtais tikslais. Pagrindinis siekis – padėti švietimo įstaigų vadovams rasti kritinius sprendimus profesinei veiklai vystyti.

Konferencijoje bus kalbama apie vadovo vaidmenį formuojant teigiamą institucijos aplinką ir valdant įstaigoje vykstančius pokyčius, švietimo įstaigų ir verslo bendradarbiavimo bei investicijų pritraukimo į švietimo įstaigas galimybes.

Taip pat švietimo sektoriaus vadovai sužinos, kaip kurti ir valdyti vidinę emocinę brandą bei emocinę įstaigos atmosferą, kaip formuoti patrauklų įstaigos įvaizdį socialiniuose tinkluose. Be to, konferencijos dalyviai gaus praktiškai pritaikomų vadovavimo įrankių ir vadybinių žinių, susipažins su naujausių tyrimų rezultatais.

Konferencijoje „Kita patirtis 2018“ pranešimus skaitys švietimo ir verslo profesionalai: buvusi Estijos Švietimo ir mokslinių tyrimų ministerijos patarėja ir vyriausioji ekspertė Triin Noorkoiv, Vilniaus universiteto profesorė, švietimo ekspertė ir konsultantė bei Švietimo ateities fondo prezidentė Vilija Targamadzė, Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos prezidentė, Pozityvaus ugdymo instituto įkūrėja ir vadovė Irma Liubertienė, skaitmeninės kūrybos agentūros „bigNow“ vadovė Jarūnė Narkevičiūtė. Visą pranešėjų sąrašą organizatoriai žada skelbti jau netrukus.

Konferencijos turinį prižiūri ir akredituoja Panevėžio raj. švietimo centras.

Registracija į rugpjūčio 23 dieną vyksiančią švietimo sektoriaus vadovų konferenciją „Kita patirtis 2018“ ir daugiau informacijos rasite čia https://bit.ly/2sGtbNV

Kiti mokymai