Jūratė Bortkevičienė

Grįžti į sąrašą

Jūratė Bortkevičienė

Lektorė

UAB „Galimybių Arsenalas“ įmonės įkūrėja. Konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė. Knygos “Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius” autorė. Jūratė 2000 metais Klaipėdos Universitete įgijo edukologijos bakalauro laipsnį, 2004 metais Vilniaus Universitete įgijo psichologijos bakalauro laipsnį, o 2006 metais apgynė organizacinės psichologijos magistro laipsnį.

Personalo valdymo srityje dirba nuo 2002 metų. Konsultuoja ir teikia rekomendacijas darbuotojų mokymo bei personalo ugdymo klausimais. Jūratė turi daugiau nei 9000 valandų patirtį vedant įvairius personalo mokymus. Pasižymi aktyviais ir netradiciniais mokymų metodais.

Kita Jūratės veiklos sritis – tai mokymai ir konsultacijos tėveliams bei pedagogams, vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais. Kaip pati lektorė teigia: „Tai skirtingos mano veiklos sritys, tačiau stipriai susijusios. Dirbdama su vadovais ir tėveliais pastebėjau, kad problemos panašios, visi nori, kad jų aplinkoje esantys žmonės būtų sėkmingi.“ Būtent to lektorė ir siekia! Skatina tiek vaikučius, tiek suaugusiuosius tapti sėkmingais ir atskleisti savo potencialą.

Jūratė – trykštanti energija, entuziazmu, idėjomis. Jos darbo principas – teorija per praktiką. Savo klientams suteikia ne tik žinias, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra jos sėkmės paslaptis.
Jūratė Bortkevičienė

Pranešėjo mokymai

17,99 €

8 val.

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas

Konferencija „Ugdymas ir psichologija 2022“

Lektorių grupė

36,00 €

8 val.

Mokyklos vadovas

Mokykla ir vadovas: sėkmingą mokyklą bekuriant

Lektorių grupė

40,00 €

15,00 €

8 val.

Psichologiniai

Bendravimo su tėvais psichologiniai iššūkiai

Jūratė Bortkevičienė

Nemokamas

3 val.

Klasės vadovas

Konferencija: Bendravimas, suprantamas visiems

Lektorių grupė

24,00 €

8 val.

Ikimokyklinis ugdymas

Darželis šiandien: sklandus darbas grupėse

Lektorių grupė

24,00 €

24,00 €