1140

Jūratė Bortkevičienė

jurate bortkeviciene

LEKTORĖ

 

Jau daugiau nei 10 metų lektorė Jūratė Bortkevičienė konsultuoja vadovus organizacijos valdymo ir personalo asmeninio tobulėjimo klausimais, o taip pat konsultuoja bei veda mokymus tėveliams bei pedagogams vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais. Kaip pati lektorė teigia: - „Tai skirtingos mano veiklos sritys, tačiau stipriai susijusios. Dirbdama su vadovais ir tėveliais pastebėjau, kad problemos panašios, visi nori, kad jų aplinkoje esantys žmonės būtų sėkmingi.“ Būtent to lektorė ir siekia! Skatina tiek vaikučius, tiek suaugusiuosius tapti sėkmingais.


Lektorei konsultuojant tėvelius, darželio pedagogus, mokytojus, bendraujant su vaikais, skaitant naujausią literatūrą gimsta įvairios paskaitų temos. Jūratė Bortkevičienė yra sukūrusi visą paskaitų ciklą, padedantį tėveliams bei pedagogams labiau suprasti vaikučius.  


Taip pat lektorė yra trijų vaikų mama ir siūlomus metodus pati pritaikė praktikoje. Ir jie veikia! „Būna labai smagu, kai 3 metukų mažylė atbėga ir sako “Mamyte, linkiu tau pačios gražiausios dienelės“ arba „Mane aplankė pyktukas, nes aš esu alkana“- sako Jūratė Bortkevičienė. Visi siūlomi metodai yra paprasti ir tikrai veikiantys, jei juos nuolatos taikome. Vienintelis reikalavimas – besąlygiška meilė vaikams ir tinkamas pavyzdys.  

Pranešėjo mokymai