Renginiai

18

Gegužės, 2021

11:00

Internetu

Psichodramos metodo pritaikymas pedagoginiame darbe

Praktinių mokymų metu profesionali aktorė ir pedagogė pasidalins PSICHODRAMOS metodo taikymo vaidybos pamokose pavyzdžiais, padedančiais pamatyti savo vidinį pasaulį ir pasidalinti juo su kitais. Šis metodas puikiai pritaikomas ir įprastame pedagoginiame darbe. 

Daugiau informacijos ›

19

Gegužės, 2021

14:00

Internetu

Akcentuoto charakterio vaikai

Praktinių mokymų metu lektorė aptars akcentuoto charakterio sąvoką, išsamiai apibūdins skirtingus akcentuoto charakterio tipus bei pateiks praktinių pavyzdžių, kaip pedagogams elgtis su akcentuoto charakterio vaikais. 

Daugiau informacijos ›

24

Gegužės, 2021

14:00

Internetu

Elgesio sutrikimų turintis (EST) mokinys mano klasėje – KAIP SIEKTI PAŽANGOS?

Mokyklose vis dažniau susiduriame su aktyvumo, dėmesio (bendrai – elgesio) sutrikimų turinčiais (EST) mokiniais. Mokiniais, kurių ugdymas ir auklėjimas reikalauja didžiausios mūsų kantrybės, savitvardos, empatijos. Kaip pedagogui efektyviai spręsti iškylančias elgesio problemas?

Daugiau informacijos ›

28

Gegužės, 2021

13:00

Internetu

Veiklų diferencijavimas ir individualizavimas darželyje

JAU PASKUTINIŲ ŠIAIS MOKSLO METAIS praktinių mokymų metu ikimokyklinio ugdymo pedagogai ir specialistai susipažins su vaikų veiklų individualizavimo bei diferencijavimo svarba - per teorinę pateiktį ir realius pavyzdžius, iliustruojančius praktinį šios temos pritaikymą, realizavimą darželio grupėse.

Daugiau informacijos ›