Renginiai

15

Liepos, 2021

15:00

Internetu

ATOSTOGŲ PLANAS PEDAGOGAMS: 8 įkvepiančios temos pedagogo psichinei, fizinei ir emocinei sveikatai

Vasara - pedagogo laikas SAU! Parengėme specialų VASAROS TEMŲ ciklą visiems pedagogams, skirtą mokytojų psichinei, fizinei ir emocinei sveikatai. Net 8 įkvepiantys lengvi, vasariški mokymai - tai mokytojo bilietas į puikiai praleistas atostogas ir kokybišką naujo mokslo metų sezono pradžią.

Daugiau informacijos ›

04

Rugpjūčio, 2021

15:00

Internetu

Įtaigus kalbėjimas: kaip turėti energijos kalbėti visą dieną?

Viena svarbiausių šiandieninio gyvenimo kompetencijų, leidžianti ne tik kelti savo profesinį meistriškumą, bet ir gerinti savo asmeninio gyvenimo kokybę, yra savo energijos valdymas. Ši energija skirta bendravimui su auditorija ir visais kasdien sutinkamais žmonėmis. Kaip nuolat KALBĖTI ĮTAIGIAI?

Daugiau informacijos ›

11

Rugpjūčio, 2021

15:00

Internetu

Atostogų metu sukaupta energija: kaip ją išsaugoti kuo ilgiau?

Kaip „užkonservuoti“ gerąsias atostogų patirtis ir bet kada jomis pasinaudoti? Kaip greitai ir efektyviai sumažinti streso sukeltas pasekmes? Kaip susiorganizuoti mini atostogas kas savaitę ar net kasdien?

Daugiau informacijos ›

25

Rugpjūčio, 2021

09:00

Internetu

ŠVIETIMO VIZIJA 2021

Kad ir koks planas būtų patvirtintas rugsėjui, visi žinome, kad 2021/2022 mokslo metais mokytojai privalės žongliruoti tarp kontaktinio, nuotolinio ir hibridinio mokymo. Apie įvairų ugdymą, išteklius ir dar daugiau, konferencijoje ŠVIETIMO VIZIJA 2021.

Daugiau informacijos ›

08

Rugsėjo, 2021

12:30

Internetu

„DARŽELIS: PRADŽIA“

Labai kviečiame visus, kurie nori daugiau pasidomėti ir pasisemti naudingų žinių apie adaptaciją, kad šis naujas ir visiems nelengvas etapas būtų kuo sklandesnis, ramesnis ir keliantis kuo mažiau streso.

Daugiau informacijos ›
Daugiau